1. صفحه اصلی
  2. /
  3. معرفی کیفچه

درباره ما

💡مجموعه آموزش مجازی «کیفچه»
تجربه ای منحصر به فرد در زمینه ارائه محتوای تعاملی ،کاربر پسند و کاربردی می‌باشد؛

✨مجموعه آموزشی ما قصد دارد که با رویکرد محتوایی ، «یادگیری همراه با سرگرمی 🧩🎮» و «محتوای واقعیت مجازی📼»، تجربه ای کم نظیر را به فراگیران هدیه🌹 کند.

🌐 این سامانه با ارائه آموزش های کاربردی در زمینه های «مدیریت دانش و محتوا» ، «آموزش مجازی» و‌ «سواد رسانه ای»، سعی در ارائه دوره های مرتبط با این تخصص ها را دارد.

هدف

👌🏼⁩هدف کیفچه در دسترس قرار دادن آموزش با کیفیت به عموم مردم است. نباید سن و سال یا مکان ، موقعیت و امکانات مالی ،افرادی را از یادگیری و موفقیت باز دارد.

دوره های مهارت محور

🎒 دوره‌های آموزشی کیفچه دوره های مهارت محور به صورت کوتاه‌ و کاربردی هستند که با الهام از جدیدترین متدهای تولید محتوای آموزشی در دنیا ارائه می گردند.

📚هدف از این دوره‌ها تربیت نیروی متخصص، جهت ورود به بازار کار میباشد ؛ به صورتی که افراد با کسب مهارت کاربردی مورد نیاز و گذراندن دوره ها، می‌توانند در بازار کار به صورت فردی مشغول به کار شده و کسب درآمد نمایند.

⁦⚜️⁩مجموعه ما در تلاش است که در سایه این آموزش های کاربردی، زمینه اشتغال دانش آموختگان را نیز فراهم نماید.

✅«ارائه محتوای تخصصی توسط مدرس، مشاور و کارشناس کسب و کار در حوزه های تخصصی» ، «تولید و ارائه محتوای تعاملی کاربر پسند» و «دسترسی در هر زمان و مکان» ، سه اصل اولیه ای است که «کیفچه» از نخستین روز فعالیت خود ، متعهد و پایبند به آن می‌باشد.

🔰کیفچه با پایبندی به این سه اصل اساسی و ارائه آموزش ها توسط مهندس حق وردی با ۱۵ سال تجربه در زمینه های مختلف کسب و کار ، تلاش دارد که محتوای دوره های خود را دائما به روز و مورد پسند فراگیران نماید.

فهرست