1. صفحه اصلی
  2. /
  3. شرایط و قوانین فراگیران

قرارداد استفاده فراگیران از خدمات کیفچه

ما به اخلاق حرفه‌ای، قواعد کاری، حقوق مولف و کاربرمعتقدیم

قوانین و شرایط استفاده فراگیران محترم از خدمات کیفچه

کیفچه فرآیند تولید محتوای تعاملی (واقعیت مجازی) و یادگیری همراه با سرگرمی را در داخل تیم خود به عهده گرفته و آن را به عنوان یک دوره آموزشی در سیستم مدیریت آموزشی LMS جهت بهره مندی فراگیران عزیز برگزار مینماید ؛ امکاناتی چون  وبینار ، کلاس مجازی و امتحان آنلاین پایان دوره  از دیگر فعالیت های است که کیفچه آن را به عهده میگیرد.

کیفچه یک سرویس یادگیری آنلاین است. امیدواریم که به کمک آموزش‌ها، دوره‌ها، و مطالب کابردی زیادی یاد بگیرید.این قراردادی است بین ما(کارفرما) و شما (فراگیر)، در رابطه با استفاده شما از وبسایت و خدمات کیفچه و در هر شرایطی و هر جایی که محتوای وبسایت ما را استفاده یا مرور کنید، یا روی دکمه عضویت یا عضویت و پرداخت می‌زنید این توافق قابل اجرا و نافذ خواهد بود.

از شما ممنونیم که وقت می‌گذارید و این توافقنامه شرایط استفاده را می‌خوانید و درک می‌کنید، چرا که این توافقنامه شرایط و قوانینِ استفاده فراگیران از خدمات کیفچه است، و حقوق و الزامات شما را مشخص می‌کند. وبسایت ما بستری است که از طریق آن «فراگیرانی» که برای یادگیری به وبسایت ما می‌آیند می‌توانند از محتوای فراهم آمده توسط «مدرسانی» که برای ما تحت قراردادهایی محتوی تولید می‌کنند، برای خودآموزی استفاده کنند.  فراگیران کاربر کیفچه محسوب می‌شوند و در استخدام کیفچه نیستند.

شما «فراگیر» هستید، یعنی شخص حقیقی یا حقوقی هستید که از محتوای آموزشی که کیفچه فراهم آورده استفاده میکند.

دارایی‌هایی که در دسترس‌تان قرار می‌گیرد را حق تغییر و دستکاری و بازتوزیع به هیچ عنوان ندارید و فقط برای مقاصد شخصی و آموزش خودتان، میتوانید از آنها استفاده کنید.

اولین باری که محتوایی را می‌خرید، باید یک حساب کاربری باز کنید.آنچه که در ازای پرداخت مبلغ دریافت می‌کنید در اصل «مجوز» استفاده از محتوا و دوره آموزشی است، نه «مالکیت»  و دوره آموزشی.

پرداخت برای دوره آموزشی خریداری‌شده از طریق صفحه اختصاصی هر دوره انجام می‌گیرد. تمام قیمت‌های وبسایت ما به تومان برابر با ۱۰ ریال ایران است. اگر به هر طریقی تبدیل ارزی انجام می‌گیرد، مسئولیت و تمامی هزینه‌های تبدیل نرخ و وجه از ارز مورد نظر شما، بر عهده خود شما است. هزینه تبدیل توسط موسسه مالی شما تعیین می‌شود، و در حوزه عمل ما نیست.

فراگیر می‌توانید برخی از انواع محتوای موجود در وبسایت را روی کامپیوتر یا دستگاه خود دریافت کنید، اما تمامی محتوا تحت سیاست «استفاده منصفانه» قرار دارد. سیاست «استفاده منصفانه» ما چنین حکم می‌کند که استفاده شما از وبسایت، به‌ویژه از محتوایی که از طریق اشتراک و پرداخت هزینه قابل دسترس می‌شود، باید منصفانه، واقعی، و معقول باشد. برای مثال، مجموع مقدار محتوایی که دانلود یا بارگذاری می‌کنید باید با نظر به نیازهای واقعی آموزش و یادگیری شما، و زمان لازم برای اشتغال حقیقی به آن محتوا، معقول و متناسب باشد. ما برای تشخیص اینکه آیا استفاده شما با سیاست «استفاده منصفانه» ما همخوانی دارد یا نه، از صلاحدید معقول خود استفاده می‌کنیم.

دسترسی به محتوای ‌دوره  خریداری‌شده‌تان تا پايان دوره آموزشي كه با امتحان آنلاين خاتمه مي يابد در دسترس خواهد بود.

با این حال، اگر برای محتوا، اشتراکی دریافت کرده‌اید، تنها تا زمانی که اشتراکتان پابرجا و فعال باشد به آن محتوا دسترسی خواهید داشت. در هر صورت، ما می‌توانیم به صلاحدید خودمان محتوای خریداری‌شده را حذف کنیم، مثلا اگر قدیمی یا منسوخ شده باشد، یا به دلایل قانونی یا کاری وادار به انجام این کار شویم. چنانچه قصد داشتیم محتوای خریداری‌شده‌ای (به جز متون و کتاب الکترونیک) را حذف کنیم، تلاش معقولی خواهیم کرد تا به شما از طریق ایمیل اطلاع بدهیم، اما این کار بسته به دلیل یا ضرورتِ حذف، همیشه ممکن نخواهد بود.

اگر در دسترسی به حساب یا هر بخشی از محتوای و یا دوره خریداری‌شده به مشکلی برخوردید، لطفا با ما تماس بگیرید.

اگر تراکنش پرداخت هزینه توسط عامل پرداخت (که خارج از کنترل ما است) برگشت بخورد، یا دچار مشکلی شود، و همچنین اگر تحت شرایط ذکر شده در این توافقنامه هزینه شما عودت داده شود، ما دسترسی شما به محتوای خریداری‌شده را معلق یا ملغی خواهیم کرد. اگر به هر دلیلی تراکنش مشکوک و غیرقانونی اتفاق بیافتد، تراکنش‌های انجام‌شده لغو و باطل خواهد شد و ما دسترسی شما به محتوای خریداری‌شده را معلق یا ملغی خواهیم کرد، و همچنین این حق را برای خود محفوظ می‌داریم که به صلاحدید خودمان حساب شما را معلق یا مسدود کنیم.

لطفا در نظر داشته باشید که اگر تنها بر اساس صلاحدید و تشخیص خودمان به این باور برسیم که شما از سیاست عودت وجه ما سوءاستفاده می‌کنید، این حق را برای خودمان محفوظ می‌داریم که حساب کاربری شما را معلق یا مسدود یا ملغی کنیم و استفاده کنونی یا آتی شما از خدمات و محصولات کیفچه را محدود یا مسدود کنیم، بدون آنکه دینی برایمان ایجاد شود.

پس از دریافت درخواست فراگیر برای عودت وجه، طی ۲۴ ساعت کاری با شما از طریق ایمیل یا تلفن برای بررسی علت درخواست تماس گرفته می‌شود. در صورتی که درخواست شما طبق قوانین ذکر شده مورد تایید قرار بگیرد، طی ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری درخواست شما توسط تیم فنی کیفچه بررسی شده و مجوز شما برای استفاده از آن محتوا لغو می‌شود و محتوای خریداری‌شده که وجه آن عودت داده خواهد شد، از حساب شما حذف می‌گردد.

کیفچه  در صورت واجد شرایط بودن فراگیر ، وجه برگشتی را تنها به حساب کیف پول فراگیر در وبسایت کیفچه برخواهد گرداند و نه به حساب بانکی اش. بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری ، کیفچه وجه فراگیر را عودت خواهد داد.

مالکیت محتوا یا مجوز بهره‌بردای از محتوا، متعلق به کیفچه می‌باشد. همچنین حقوق طراحی، ترکیب، و نما و حس وبسایت متعلق به ما است. کلیه محتوای موجود در کیفچه مشمول حقوق مالکیت معنوی و حقوق مؤلف می‌شود.

به منظور احراز هویت پس از خرید هر آموزش، شماره همراهی که به خود شما تعلق دارد، در کیفچه ثبت و فعال می‌گردد. این شماره تلفن جزو حریم خصوصی شما بوده و کیفچه آن را در اختیار هیچ نهاد یا سازمانی قرار نخواهد داد.

جمع‌آوری اطلاعات و استفاده از هرگونه اطلاعات شخصی درباره فراگیران، تحت «سیاست حریم خصوصی» ما قرار دارد. ما تنها می‌توانیم اطلاعات شخصی که در رابطه با استفاده‌تان از وبسایت برای ما آشکار می‌کنید را برای مقاصد معینی استفاده کنیم که در سیاست حریم خصوصی ما توضیح داده شده است. پذیرش این سیاست، بخشی از توافقنامه شرایط و قوانین استفاده از وبسایت کیفچه می‌باشد.

شما مجاز نیستید که نام کاربری و رمز ورود حساب خود را درسایت و اپلیکیشن کیفچه در اختیار هیچ کس دیگری قرار بدهید، و یا به کسی اجازه بدهید به حساب شما دسترسی پیدا کند. شما مسئول تمام استفاده‌ای هستید که از وبسایت و محتوای آن در ارتباط با حساب شما و نام کاربری و رمز ورود شما انجام می‌گیرد. همچنین مسئولیت صحت اطلاعاتی که در حساب خود وارد می‌کنید، تماما با خود شما است.

شما مسئول هستید که نام کاربری و رمز ورود خود را محرمانه نگه دارید، و برای این کار تلاش لازم و معقول را انجام دهید. هر زمان که از استفاده غیرمجاز از نام کاربری، رمز، حساب، یا محتوا مطلع گشتید، باید در سریعترین زمان ممکن به ما اطلاع دهید.

ما در هر زمانی که به نتیجه برسیم که شما از این قوانین و شرایط و یا هر قانون دارای موضوعیت، تخطی کرده‌اید، ممکن است دسترسی شما به حسابتان را بسته به صلاحدید خودمان محدود کرده، معلق کرده، یا ملغی کنیم. البته ما در به‌کارگیری این اهرم و گرفتن چنین تصمیمی، معقول و منطقی برخورد خواهیم کرد.

شما می‌پذیرید هیچ محتوایی را بازتوزیع نمی‌کنید، کپی نمی‌کنید، تغییر نمی‌دهید، انتقال نمی‌دهید، واگذار نمی‌کنید، نمی‌فروشید، اجاره نمی‌دهید، قرض نمی‌دهید، ویرایش نمی‌کنید، اقتباس نمی‌کنید، و در قالب دیگری قرار نمی‌دهید و از این محتوا برای هیچ مقصودی که ما مشخصا بیان نکرده‌ایم، استفاده نخواهید کرد.

علامات تجاری و لوگوهای داخل وبسایت و شبکه های مجازی کیفچه ، متعلق به شرکت هستند، و شما نباید بدون اجازه و تایید مالک آنها، از آنها استفاده کنید.

هیچگونه محتوای نامناسب، آزارنده، توهین‌آمیز، نژادپرستانه، نفرت‌آمیز، تبعیض‌آمیز، هرزه، نادرست، گمراه‌کننده، جعلی، بدنام‌کننده، هجوآمیز و افتراآمیز منتشر نمی‌کنید.

هیچگونه تبلیغ، محتوای ترویجی، هرزنامه، نامه‌های زنجیره‌ای، طرح هرمی، یا هر شکل دیگری از درخواست و وسوسه غیرمجاز و نامطلوب را در وبسایت عرضه نمی‌کنید.

شما هیچ بخشی از محتوای کیفچه را کپی نمی‌کنید، تغییر نمی‌دهید، یا بازنشر نمی‌کنید، به جز مواردی که اگر اجازه داده شود.

به هیچ شکلی مانع یا مزاحم کار مدرسان و دیگر فراگیران در جهت ارائه خدمات یا دوره‌هایشان نمی‌شوید.

اطلاعات همکاری و حساب کاربری خود را نگهداری می‌کنید، و از دقت و صحت تمامی اطلاعات آنها اطمینان کسب می‌کنید.

شما بالای ۱۸ سال سن دارید، یا چنانچه ندارید، یک ولی قانونی یا والد شخص ثالث دارای سن قانونی باید با این شرایط و ضوابط و شرایط و ضوابط مدرسان موافقت کرده باشد و مسئولیت و تعهدات عملکرد شما و برآوردن آنها را بپذیرد.

فراگیران در صورت انصراف از دوره ایی که خریداری کرده اند تنها حق پس گرفتن وجه خود را تا پایان بخش (موضوع) اول  درس موردنظر در LMS (سیستم مدیریت یادگیری) دارند و در صورت مشاهده و استفاده بخش (موضوع) دوم درس ، دیگر وجهی به به فراگیر عودت داده نمیشود.

شما با استفاده از وبسایت ما می‌پذیرید که در این وبسایت از قوانین جامعه ما و قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران پیروی کنید، و مواردی منتشر نکنید که:

-مخل استفاده یا برخورداری کاربران دیگر از وبسایت شود؛

-نادرست، گمراه‌کننده، فریب‌آمیز، غیرقانونی، مخرب، آزاردهنده، سوء‌استفاده، بدنام‌کننده، وقیحانه، رکیک، یا گستاخانه باشد؛

-به حقوق اشخاص دیگر از جمله حریم خصوصی یا حقوق مالکیت معنوی تجاوز کند؛

-اطلاعات شخصی افراد دیگر، یا اطلاعات حساس و خاصی را افشا کند؛

-حاوی ویروس، جاسوس‌افزار، یا هرگونه بدافزار یا آسیب دیگر باشد؛

-حاوی درخواست‌های مالی و تجاری، یا به عبارتی «هرزنامه» باشد؛

-خلاف قوانین جرایم رایانه‌ای، و یا خلاف قوانین و موازین جمهوری اسلامی ایران باشد.

ما حق حذف هرگونه محتوای کاربر را به هر دلیلی که به صلاحدید خودمان تشخیص بدهیم، برای خودمان محفوظ نگه می‌داریم. ممکن است پیش از چنین کاری، اخطار یا دلایلی به فراگیر ارائه کنیم، اما ملزم به چنین کاری نیستیم و این کار همیشه ممکن نخواهد بود. ما مسئولیتی در قبال هرگونه محتوایی که از سوی دیگران در وبسایت ما منتشر می‌شود نمی‌پذیریم، ولی تمام تلاش خودمان را برای سالم نگه‌داشتن محتوای وبسایت انجام می‌دهیم.

جمع‌آوری اطلاعات و استفاده از هرگونه اطلاعات شخصی درباره شما، تحت سیاست حریم خصوصی ما قرار دارد. ما تنها می‌توانیم اطلاعات شخصی که در رابطه با استفاده‌تان از وبسایت برای ما آشکار می‌کنید را برای مقاصد معینی استفاده کنیم که در سیاست حریم خصوصی ما توضیــح داده شده است . پذیرش این سیاسـت، بخشـی از توافقنامه شرایــط و قوانین فعالیت در کیفچه می‌باشد.

ما جزئیات اطلاعات شما را به شرکت‌های بازاریابی نمی‌فروشیم و جزئیات اطلاعات شما را در اختیار دیگران نمی‌گذاریم، مگر برای اجرای قانون، مقررات، یا به درخواست حکومتی.

به یاد داشته باشید که هر اطلاعاتی که در وبسایت ما منتشر می‌کنید، اطلاعات عمومی خواهد بود و ممکن است توسط اشخاص دیگر جمع‌آوری و استفاده شود (ما کنترلی روی این مسئله نداریم).

 

کیفچه تمام یا بخشی از محتوایی که بر روی وبسایت در دسترس فراگیران قرار داده شده را جز به صلاحدید خودش حذف نمی‌کند.

شما موافقت می‌کنید که این فعالیتها را در همکاری با کیفچه انجام ندهید:

-آدرس ایمیل غیرواقعی ارائه بدهید، هویت دیگران را تقلید یا جعل کنید، یا ارتباط خود با دیگران را به شکل نادرستی نشان بدهید؛

-سعی کنید از طریق کیفچه به سیستم‌های کامپیوتری یا مطالبی دسترسی غیرمجاز پیدا کنید، یا مهندسی معکوس انجام دهید؛

-از طریق کیفچه یا در وبسایت کیفچه دست به جمع‌آوری خودکار اطلاعت بزنید روش‌هایی مثل اسپایدرینگ (spidering)، خواندن صفحه نمایش (screen scraping)، دیتابیس اسکریپینگ (database scraping)، یا جمع‌آوری آدرس ایمیل‌ها، و روش‌های دیگر؛

-تلاش برای ایجاد وقفه یا تغییر در عملکرد کیفچه به هر شکلی (مثلا از طریق ارسال انبوه پیام‌های ناخواسته یا (flooding) ایجاد بار روی سرورها، یا وارد کردن ویروس، بمب زمانی (time bomb)، اسب تروآ (Trojan horse)، کرم، کنسل‌بات (cancelbot) یا دیگر روش‌های مخرب کامپیوتری و هک کردن؛

-استفاده از کیفچه یا هر بخشی از محتوای آن به شکلی که نقض قوانین نافذ باشد، حقوق مالکیت معنوی یا حقوق دیگری را از ما یا دیگران نقض کند، یا اینکه فریب‌کارانه، وقیحانه، گستاخانه، گمراه‌کننده، یا توهین‌آمیز باشد؛

-استفاده از اسکریپت برای دانلود انبوه محتوا؛

-تبلیغ، برندینگ، یا محتوای پروموشن (ترویجی) در وبسایت یا محتوای آن وارد کنید؛

-به غیر از مواردی که اجازه داده شده، دست به کپی، بازتوزیع، انتقال، یا تغییر یا سوء استفاده از محتوا، داده‌ها، یا کد وبسایت بزنید.

-بدون کسب اجازه مکتوب قبلی از ما، سعی کنید از محتوا و خدمات ما برای تماس، ترغیب و وسوسه، و به‌کارگیری مدرسان یا کاربران بالقوه برای انجام کار یا استخدام، یا قرارداد تجاری و کاری نامربوط به ما استفاده کنید.

-به هر شیوه‌ای، از جمله ترغیب، فریب، وسوسه، سعی کنید از مدرسان و فراگیران اطلاعات شخصی کسب و استخراج کنید.

در محل زندگی شما ممکن است برخی قوانین حمایت از مصرف‌کننده وجود داشته باشد. چنانچه این قوانین در موضوعی صدق کنند و نافذ باشند، ما قصدی برای رد یا تغییر آنها نداریم. به اینگونه قوانین، «قوانین مصرف‌کننده ردناپدیر» می‌گوییم.

به جز در مواردی که قوانین مصرف‌کننده ردناپذیر حکم کنند، در باقی موارد:

-ما تنها متعهد به وعده‌های صریح و آشکاری هستیم که در این توافقنامه داده‌ایم. در قبال برداشت‌های ضمنی از توافقنامه هیچ تعهد و مسئولیتی نداریم؛

-ما تلاش معقولی می‌کنیم که محتوا یا دسترسی شما به وبسایت بدون وقفه و مشکل باشد و باقی بماند، و اینکه ایرادها رفع شوند، و اینکه محتوای وبسایت عاری از ویروس و دیگر اجزاء مخرب باشد، ولی هیچکدام از این موارد را نمی‌توانیم تضمین کنیم و تضمینی نمی‌دهیم؛

-ما تلاش معقولی می‌کنیم که دسترسی شما به وبسایت برقرار باشد، و وبسایت یا محتوای آن از نظر صحت، دقت، به‌هنگام بودن،

کامل بودن، قابل اعتماد بودن، و موارد مشابه برای شما قابل تکیه و قابل اعتماد باشد، ولی هیچکدام از این موارد را نمی‌توانیم تضمین کنیم و (و مسئول نیستیم).

-مسئولیت هرگونه عواقب و خسارت ناشی از برقراری تماس بین شما و هر مدرس یا فراگیر دیگری، برعهده خود شما است.

-تا آنجایی که قانون اجازه می‌دهد، مسئولیت ما در قبال هر نوع تخطی از ضمانت یا شرایط که قابل استثنا و رد نباشد، به انتخاب خودمان، محدود به جایگزینی و یا پرداخت هزینه جایگزینی خواهد بود.

دسترسی و قابل استفاده بودن: ما سعی می‌کنیم که شما دسترسی شبانه‌روزی در تمامی ۷ روز هفته داشته باشید، و سعی می‌کنیم هرگونه زمان ازکارافتادگی را به حداقل برسانیم. ممکن است به دلیل تعمیر و نگهداری وبسایت، یا دلایل و مشکلات فنی دیگر لازم باشد دسترسی شما به وبسایت یا ارائه خدمات و محتوای وبسایت را موقتا متوقف یا معلق کنیم، ولی سعی می‌کنیم زمانش را بسیار کوتاه کنیم.

مالیات، هزینه، و بها: مسئولیت پرداخت تمامی هزینه‌ها و مالیات مرتبط به استفاده‌تان از وبسایت در هر جایی که مالیاتی بر آن بسته‌شده باشد (از جمله مالیات بر حقوق و مالیات بر ارزش افزوده، اگر نافذ و دارای موضوعیت باشد)، براساس میزان درصد سهم برعهده فراگیر است.(مالیات بر ارزش افزوده)

تغییر در شرایط توافقنامه: ما می‌توانیم در هر زمانی شرایط توافقنامه را تغییر دهیم، اما تمام تلاشمان را خواهیم کرد که اطلاعات مربوط به تغییرات را در وبسایت منتشر کنیم یا با ایمیل به شما اطلاع دهیم. اگر بعد از تغییر شرایط توافقنامه همچنان به استفاده از وبسایت ادامه دهید، به معنی آن است که شرایط جدید یا اصلاح‌شده را پذیرفته‌اید.

تفسیر: کلماتی مثل «شامل»، «از جمله»، «همچون»، «مثل» و «از قبیل» به هیچ وجه محدودکننده نیستند و وقتی جایی از صلاحدید خودمان صحبت می‌کنیم، منظور صرفا صلاحدید خود ما در کیفچه است.

قوانین نافذ:ما وبسایت خود را از داخل ایران اداره می‌کنیم. در نتیجه قوانین جمهوری اسلامی ایران نافذ هستند و کیفچه از قوانین و مقررات ایران پیروی می‌کند و تحت نظام قضایی ایران عمل خواهد کرد. هر گونه قانونی که به‌شکل اجتناب‌ناپذیر و رد ناشدنی در موردی و موضوعی وارد باشد و صدق کند، در آن زمینه قانون نافذ محسوب خواهد شد.

اینجانب آقای/خانم………………………………فرزند…………………. دارای شماره ملی……………………………..صادره از…………………..

مطالب ذکر شده در این قرارداد را به طور کامل مطالعه کرده و با سلامت کامل روحی و جسمی قرارداد فوق الذکر را با تمامی شرایط ذکر شده اش قبول دارم و میپذیرم.

فهرست